تجربه ثابت کرده همه ی فیلم های عروسی،توانایی این رو دارن که به یه فیلم طنز تبدیل بشن.

چرا راه دور بریم؟ بیاید فیلم عروسیه خودم رو براتون بررسی کنم.

اولِ فیلم،شاهد آماده شدن داماد هستیم،بماند که چرا بین اون همه آدم،کسی نمی تونست کراوات داماد رو ببنده:/ همه میان جلو،یکم با کراوات ور میرن،بعد میگن نه من فقط تو گردن خودم می تونم ببندم:|| بااین اوضاع،هر چی داماد میگه باشه خودم می بندم،همه میگن نه!!! ما برات می بندیم.

بعد از اینکه داماد آماده شد،یه بچه ی تخس اومد کل برف شادی رو،رو کمر داماد خالی کرد:/  عمه ی داماد هم نهایت سعیش رو برای زیباتر شدن داماد انجام داد و یه عالمه نقل پاشید تو موهاش:/

و در ادامه ی مراسم،یه داماد رو می بینیم که خم شده و مهمون ها تلاش می کنن بدون خراب کردن مدل موی داماد،نقل ها رو از موهاش خارج کنن.

خب صحنه ی بعدی رو در جلوی آرایشگاه می بینیم. عروس میخواد سوار ماشین بشه و از اونجایی که خبر نداره موهاش تا آسمون بلند شده:/  با کله میره تو سقف ماشین.مدیونید اگه فکر کنید داماد دلش سوخت،فقط داشت با دست عروسو هل می داد تو ماشین و می گفت سوار شو فیلم خراب نشه.

در طول مسیر،شاهد حرکت دسته گل عروس به مانندِ برف پاک کن ماشین هستیم.

(ما رسم داریم عروس که وارد میشه،یک نفر تو یه تشت کوچیک،آب روی پای عروس میریزه و از اون آب،بعدا چهارگوشه ی خونه می ریزن.چون حدیث از پیامبر داریم که با این کار، برکت به خونه میاد)همسرم از این رسم بی اطلاع بود،البته از خیلی از رسومات بی اطلاع بود چون ما از دو فرهنگ متفاوتیم.

بعد خوش و خرم با مهمون ها سلام و احوالپرسی می کنن و عروس با دستش،همزمان که دسته گل رو گرفته، دامن لباسش رو نگه میداره و میشینه،در همین حین،داماد رو می بینیم که رو دسته گل میشینه و تلاش عروس برای بیرون کشیدن دسته گل از زیر داماد را شاهد هستیم:/

(رسم دیگه ای که داریم اینه که به دست عروس و داماد،یه مقدار برنج خام میدیم و اون ها وقتی قراره از خونه بیرون برن،به مرور این برنج رو به زمین می ریزن،به نیت اینکه مجرد ها،مثل همین دونه های برنج،پشت سر عروس و داماد، یکی یکی مزدوج وخوشبخت بشن)وقتی برنج رو دادن،شاهد این هستیم داماد باهاشون بازی می کنه و بعد به دست عروس حمله می کنه و اصرار داره برنج ها رو بده من:/

و وقتی موفق نمیشه، باز با برنج های خودش بازی می کنه و در نهایت،همشون رو توی جیبش می ریزه:///

البته که موارد برای بیان کردن زیاده ولی در همین حد کافیست که ما هروقت دلمون می گیره، فیلم عروسیمون رو تماشا می کنیم و از غم دوعالم،فارق می شویم.

خلاصه که مزدوج شدید، فیلم خام(میکس نشده) عروسیتون رو به کسی نشون ندید. با تشکر،یک داغ دیده

درد بی درمان شنیدی؟ حال من یعنی همین!

مدتی هست که حیرانم و تدبیرم نیست

چیز قابل توجه دیگه ای میبینید؟

رو ,داماد ,عروس ,فیلم ,تو ,ی ,دسته گل ,و از ,می کنه ,کنه و ,می بینیم

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کامران بهاربارنج وندا shaxes.ir از گوشه گوشه دنیا پرشین ترک پنل مدیریتی ارتباط با مشتری خرید هاست و دامنه ، سرور مجازی ، گواهی امنیتی SSL دانلود فیلم درام H♡L