✌هیچ آسانسوری برای موفقیت وجود نداره

تو یکی یکی باید پله‌ها رو بالا بری✌

به علاوه باید این هفته حسااابی درس بخونم،البته برای این مورد،نیاز هست یه نفر یکم دعوام کنه:(
امروز تو مسجد،با دو تا دختر کلاس نهمی صحبت می کردم.یکیشون می گفت: نلی تو چقدر باحالی،شمارت رو بده تو درسام ازت کمک بگیرم،به همه بگم دوستم دکتره
حیف تو شلوغی جمعیت گمش کردم
باور نمیکرد من متاهلم،می گفت دروغ میگی نهایتش میتونم باور کنم که چند ماهه ازدواج کردی،۲سال و نیم رو اصلا نمیتونم قبول کنم
+این مدت،متوجه شدم همه ی دوست و آشناها من رو به عنوان الگوی درس خوندن به بچه هاشون معرفی می کنن
در صورتی که خودم همیشه فکر می کردم از نظر بقیه،یه آدم تنبلم که پشتِ کنکور مونده. راستش از خودم خجالت کشیدم که چرا دیگه مثل گذشته تلاش نمیکنم و درس نمیخونم
+تیتر از محمد علی کلی

درد بی درمان شنیدی؟ حال من یعنی همین!

مدتی هست که حیرانم و تدبیرم نیست

چیز قابل توجه دیگه ای میبینید؟

رو ,تو ,درس ,یه ,کنم ,میتونم ,می کردم ,رو به ,رو اصلا ,اصلا نمیتونم ,قبول کنم

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

متن و سبک مداحی ... رونق تولید راهکارهای پیشگری از کورونا ویروس (Covid-19) بين هلالين تحقیق و مطالب علمی مشاوره بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در شهرستان سروستان مرجع سئو ایران - فول سئو full seo درب اتوماتیک شیشه ای - کرکره برقی اتوماتیک - پرشیا در کارآفرینی Mavenium | Mehdi Namaki